Mobilna gastronomia w Różanie

KuchcikKuchcik za Rogiem – mobilna fastfoodowa przyczepa spółdzielni FORUM po dynamicznym, letnim sezonie „osiadła” w Różanie przy ul. Poniatowskiego 38. To dobry punktu, bo blisko dworca. We wrześniu, w godzinach 10.00-18.00 smacznie i tanio można tu zjeść kanapki, zapiekanki czy kebaby. Przykładowo chrupiąca zapiekanka to koszt 5 zł, aromatyczny kebab – 10 zł.

Gastronomia „na kółkach” to punkt, którego nie można przegapić. Co klienci zamawiają najczęściej? – Zapiekanki, kebaby, frytki cieszą się największym wzięciem, popularna jest też podwójna zapiekanka mojego pomysłu – mówi pani Brygida, członkini spółdzielni. To oznacza pyszne 38 centymetrów razy dwa.

W lecie mobilną przyczepę można było spotkać na rodzinnych piknikach, lokalnych festynach, gminnych czy powiatowych uroczystościach. Kuchcik za Rogiem był więc na takich imprezach jak Dni Przedsiębiorczości w Goworowie, Dni Różana czy Dni Czerwonki.

– Jesteśmy punktem, przy którym integrują się rodziny, znajomi, społeczności lokalne – podkreślają członkowie spółdzielni. I zapraszają do wspólnej celebracji. Można u nich schrupać: hamburgery pełne najświeższych składników, smaczne kanapki na gorąco, chrupiące frytki, tradycyjne polskie zapiekanki, wieloskładnikowe tortille, kebaby doprawiane według życzenia, a także popić gorącymi i zimnymi napojami.