Najbliższe szkolenia z promocji – Maków Maz. i Wyszków

W związku z dużym zainteresowaniem zagadnieniami promocyjnymi, zapraszamy do udziału we wrześniowych szkoleniach. Dla podmiotów ekonomii społecznej organizujemy wtedy dwa spotkania z zakresu promocji organizacji pozarządowych i PES: 10 września w Makowie Mazowieckim i 19 września w Wyszkowie. Oba szkolenia odbędą się w godzinach 9.00-16.00.

Jak krok po kroku podmioty społeczne mogą budować swoją markę? Jakie narzędzia marketingowe powinny do tego wykorzystywać? Jak skutecznie mają prowadzić komunikację w internecie? Jak działać w social media? O tym opowie Katarzyna Zych – strateg komunikacji marki, specjalista public relations i socjolog, od 8 lat związana z komunikacją marketingową.

W przerwie zajęć, jak zawsze, zorganizujemy obiad, a na zakończenie rozdamy zaświadczenia ukończenia szkolenia. Szczegółowy opis i program szkolenia w Makowie Mazowieckim do pobrania tutaj, program szkolenia w Wyszkowie – tutaj.

Do udziału w szkoleniach zapraszamy przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (czyli fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni pracy, spółdzielni inwalidów i niewidomych, Centrów Integracji Społecznej, Klubów Integracji Społecznej, Zakładów Aktywności Zawodowej, Warsztatów Terapii Zajęciowej) oraz osoby fizyczne zainteresowane zakładaniem PES (wyłączone są takie osoby, które posiadały wpis do rejestru Ewidencji Działalności Gospodarczej lub były zarejestrowane w KRS w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu).

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia na e-mail: k.kozlicka@kres.org lub kontakt pod numerem tel.: 887 092 994.