Szkolenie w Różanie. Pomagamy PES budować markę

Jak budować markę PES krok po kroku? W jaki sposób dotrzeć do tych, na których im zależy? Jakie narzędzia marketingowe powinny wykorzystywać? Jak skutecznie mają prowadzić komunikację w internecie? Jak działać w social media? To tylko niektóre z zagadnień, które były poruszane 27 sierpnia w Różanie podczas szkolenia „Promocja organizacji pozarządowych i PES”.

Temat podjęliśmy nieprzypadkowo. Większość z pytanych przez nas spółdzielni socjalnych podkreśla, że potrzebuje promocji i poprawy ich wizerunku. W zasadzie to samo można powiedzieć o wszystkich rodzajach podmiotów ekonomii społecznej. Promocja, marketing, media społecznościowe są dla nich szansą na wzmocnienie ich roli i zasięgu oddziaływania w (lokalnych) społecznościach.

Z myślą o takich podmiotach ekonomii społecznej  właśnie przygotowaliśmy szkolenie w Różanie – „Promocja organizacji pozarządowych i PES”. Odbyło się w zaprzyjaźnionym z nami Gminnym Ośrodku Upowszechniania Kultury. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, także z powodu prowadzącej – Katarzyny Zych. To strateg komunikacji marki, specjalista public relations, socjolog, od 8 lat związana z komunikacją marketingową, autorka bloga. Program szkolenia do pobrania tutaj.

Zapraszamy na kolejne szkolenia – zarówno osoby fizyczne myślące o założeniu spółdzielni socjalnej, jak i przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów ekonomii społecznej.  Informacje i zgłoszenia na e-mail: k.kozlicka@kres.org lub tel.: 887 092 994.