Radom 27 luty- szkolenie dla NGO z nowych wzorów dokumentów w ramach działalności pożytku publicznego

Zbliża się 1 marca 2019, a więc dzień, w którym wchodzą w życie zmiany wprowadzone nowymi „Rozporządzeniami do Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie”. Od tego dnia wszystkie konkursy prowadzone przez instytucje publiczne, w tym także Gminę Miasta Radomia, będą prowadzone na podstawie nowych wzorów ofert, umów i sprawozdań, warto je poznać.

Zapraszamy więc na szkolenie:

„Ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie – nowe wzory ofert, umów i sprawozdań w konkursach dla organizacji pozarządowych”

Termin: 27.02.2019, w godzinach 15.30 – 18.45

Miejsce: Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Struga 1.

Szkolenie skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych mających swoją siedzibę w Radomiu i tych działających na rzecz mieszkańców Radomia, organizowane we współpracy z Centrum Organizacji Pozarządowych. Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY. Istnieje możliwość udziału w szkoleniu także 2 lub 3 osób z tej samej organizacji. Limit miejsc jest ograniczony. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje: dostępne w Centrum Organizacji Pozarządowych Kancelarii Prezydenta, ul. Struga 1 w Radomiu, Tel. 48 36 20 491, e-mail: cop@umradom.pl.

Informacje o zmianach TU  TUTU