Stoisko IWES na VII Targach Pracy w Ostrołęce

14 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta 1 w Ostrołęce, w godzinach  10.30–13.30 odbędą się VII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy. Oferty edukacyjne dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz wszystkich  zainteresowanych tematem rynku  pracy i kształcenia przedstawi ponad 40 szkół wyższych i policealnych. Do udziału w Targach zaproszono instytucje świadczące pomoc przy podejmowaniu decyzji edukacyjnych i zawodowych młodzieży wchodzącej po raz pierwszy na rynek pracy.

W czasie targów przewidziane są występy artystyczne młodzieży, pokazy karateków oraz prezentacje praktycznych umiejętności studentów zaproszonych uczelni.

Podczas Targów odbędzie się spotkanie „Innowacyjność i konkurencyjność polskich przedsiębiorstw – gdzie leży „pies pogrzebany?”. Panel poprowadzą  Prezesi EFEKT TECHNOLOGIES Sp. z o.o. i   Elektrowni Ostrołęka SA.

W trakcie targów zapraszamy do odwiedzenia stoiska projektu IWES. Będzie m.in. możliwość skorzystania ze specjalistycznego doradztwa, a także uzyskania informacji nt. ekonomii społecznej i samego projektu.