Zapraszamy organizacje i działaczy lokalnych z Ostrołęki i okolic – 24 października

Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych i Edukacyjnych im. Karola Adamieckiego w Ostrołęce, Stowarzyszenie „Projekt Radomir” oraz Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej serdecznie zapraszają przedstawicieli stowarzyszeń i fundacji, grup nieformalnych oraz aktywnych mieszkańców z powiatu ostrołęckiego i miasta Ostrołęki na spotkanie pn.:

„Poznajmy się. Działajmy razem”, które odbędzie się w dniu 24 października 2018 r. w godz. 17.00 – 19.00 w Zespole Szkół SIGiE im. Karola Adamieckiego w Ostrołęce przy Alei Wojska Polskiego 44.

Celem spotkania jest wzajemne poznanie się oraz wymiana doświadczeń i informacji o prowadzonych działaniach, a także dyskusja na temat aktualnych wyzwań i problemów w funkcjonowaniu poszczególnych organizacji. Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o wypełnienie i przyniesienie ze sobą kilku sztuk załączonej do zaproszenia tabelki z informacjami o organizacji, co pomoże wzajemnie się poznać i wymienić kontakty.

Zgłoszenia udziału prosimy przesyłać do dnia 22.10.2018 r. mailowo na adres: lwachowski@cofund.org.pl lub poprzez sms pod nr tel. 607 168 295 
projekt.radomir@aleksandrowo.pl tel. 607 084 012
roman.gawrych@interia.pl tel. 668 808 337
Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

Zapraszamy!