Ostatnie szkolenia: promocja i pozyskiwanie środków dla PES

Promocja i pozyskiwanie środków dla PES – to tematy ostatnich już w projekcie IWES szkoleń dla pomiotów ekonomii społecznej, w tym dla organizacji pozarządowych i spółdzielni socjalnych z subregionu ostrołęckiego. Projekt trwa już tylko do końca listopada 2015 r., więc to ostatni dzwonek na to, aby zyskać konkretną porcję wiedzy z obszaru ekonomii społecznej. Zapraszamy!

Terminy i miejsca szkoleń w październiku i listopadzie 2015 r.:

9 października – szkolenie z zakresu promocji organizacji pozarządowych i PES, godz. 9.00-16.00, w Ostrowi Mazowieckiej – prosimy o zgłoszenia do 7 października br. najlepiej drogą e-mailową. Program szkolenia do pobrania tutaj.

10 października – szkolenie z zakresu pozyskiwania środków, godz. 9.00-16.00, w Zamościu (gm. Troszyn, powiat ostrołęcki) – prosimy o zgłoszenia do 8 października br. najlepiej drogą e-mailową. Program szkolenia tutaj.

17 listopada – szkolenie z zakresu promocji organizacji pozarządowych i PES, godz. 9.00-16.00, w Ostrołęce – prosimy o zgłoszenia do 20 października br. najlepiej drogą e-mailową. Program szkolenia tutaj. UWAGA!!! Termin  szkolenia przeniesiony z 24 października.

4 listopada – szkolenie z zakresu pozyskiwania środków, godz. 9.00-16.00, w Czerwinie – prosimy o zgłoszenia do 30 października br. najlepiej drogą e-mailową. Program szkolenia tutaj.

Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Ich uczestnicy otrzymają zaświadczenia ukończenia szkolenia. W przerwie zajęć zapraszamy na obiad.

Szkolenie „Promocja organizacji pozarządowych i PES” poprowadzi Pani Katarzyna Zych. To strateg komunikacji marki, specjalista public relations, socjolog, od 8 lat związana z komunikacją marketingową, autorka bloga Strategicznie.com

Szkolenie „Pozyskiwanie funduszy dla PES” prowadzi Pan Michał Rżysko – doświadczony fundraiser, który zajmuje się współpracą z firmami, budowaniem grup darczyńców i pisaniem wniosków grantowych. Kierował zespołem odpowiedzialnym za komunikację i pozyskiwanie funduszy w Centrum Myśli Jana Pawła II, koordynował ogólnopolskie kampanie społeczne w Fundacji Świętego Mikołaja. Jest certyfikowanym trenerem Polskiego Związku Fundraisingu.

Szkolenia kierujemy do osób, które planują lub realizacją działania w ramach ekonomii społecznej – zarówno osób fizycznych myślących o założeniu spółdzielni socjalnej, jak i przedstawicieli organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych) i innych podmiotów ekonomii społecznej (spółdzielni pracy, spółdzielni inwalidów i niewidomych, Centrów Integracji Społecznej, Klubów Integracji Społecznej, Zakładów Aktywności Zawodowej, Warsztatów Terapii Zajęciowej) z terenu subregionu ostrołęckiego (powiaty ostrołęcki, ostrowski, makowski, pułtuski, wyszkowski i m. Ostrołęka).

Osoby zainteresowane konkretnym szkoleniem prosimy o zgłoszenia na email: k.kozlicka@kres.org w przewidzianym dla danego szkolenia terminie, w razie pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 887 092 994.