Rekrutacja do grupy szkoleniowej i szansa na otrzymanie dotacji

Wraz z rekrutacją do ostatniej grupy w projekcie IWES, pojawia się szansa dla kolejnych 20 osób w trudnej sytuacji życiowej z subregionu ostrołęckiego na poprawę życia. Być może  Ty też jesteś wśród nich. Może i Ty czujesz potrzebę zmiany? Może życie biegnie obok Ciebie? Może drażni Cię, że nazywają Cię „osobą zagrożoną wykluczeniem społecznym”?

Słusznie – nie pozwól się wyautować! Piłka jest w grze, a boisko pomieści jeszcze wiele osób. Pomożemy Ci odnaleźć drzemiący w Tobie potencjał. Dzięki własnej motywacji i pomocy ekspertów masz szansę osiągnąć życiową i zawodową stabilizację. Zyskasz m.in. zatrudnienie w przedsiębiorstwie, które będziesz współtworzyć, i 20 000 zł na jego start.

Czekamy na osoby z subregionu ostrołęckiego (z Ostrołęki lub okolicznych powiatów: makowskiego, ostrołęckiego, ostrowskiego, pułtuskiego i wyszkowskiego), zainteresowane stworzeniem własnego miejsca pracy w spółdzielni socjalnej, a także na organizacje, które chciałyby założyć tego typu przedsiębiorstwo. Zapraszamy zwłaszcza osoby bezrobotne i niepełnosprawne z terenów wiejskich.

Uczestnikom projektu zapewniamy m.in.:
– dotację w wysokości 20 000 zł na osobę,
– finansowe wsparcie pomostowe,
– praktyczne szkolenia i doradztwo,
– opiekę ekspercką na wszystkich etapach tworzenia spółdzielni,
– wyżywienie i zwrot kosztów dojazdu na zajęcia,
– usługi tłumacza języka migowego,
– pomoc w opiece nad dziećmi w trakcie szkoleń,
– certyfikat ukończenia cyklu szkoleniowo-doradczego,
– bezcenne poczucie sensu i bezpieczeństwa oraz szansę na realizację własnych marzeń.

Skorzystaj z możliwości, jakie dajemy w ramach innowacyjnego projektu wsparcia ekonomii społecznej. Osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym i organizacjom poszukującym rozwiązań pomagamy postawić kropkę nad „i”. Zgłoszenia przyjmujemy od 7 do 31 stycznia 2014 r. – telefonicznie: 887 092 994 lub e-mailowo: k.kozlicka@kres.org. Liczba miejsc ograniczona do 20.

Więcej o udziale w projekcie w Regulaminie.
Regulamin rekrutacji i formularze rekrutacyjne znajdują się w linkach poniżej:
– dla osób: https://mowes.pl/rekrutacja-osob-2/
– dla organizacji: https://mowes.pl/rekrutacja-organizacji-2/
Serdecznie zapraszamy.