Spotkajmy się „w chmurze”. Szkolenie z zastosowania narzędzi informatycznych w organizacji

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Fundacji Fundusz Współpracy oraz Krajowego Ruchu Ekologiczno–Społecznego zaprasza na intensywne szkolenie poświęcone możliwościom stwarzanym przez rozwiązania informatyczne typu „cloud computing”. Nasza inicjatywa jest dedykowana dla organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw społecznych oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Tematyka spotkania:
– Efektywna komunikacja. Sprawne gromadzenie i przetwarzanie danych. Idea.
– Rozwiązania cloud computing w naszej organizacji? To proste!
– Studium przypadku. Wdrożenie platformy Microsoft Office365 w KRES.
– Pracujmy razem. Sesja pytań i odpowiedzi.

Dlaczego warto wziąć udział w tym szkoleniu? Zapytaj siebie, czy poniższe stwierdzenia brzmią znajomo?
„Nie stać nas na nowoczesne rozwiązania informatyczne” (nawet jeśli są darmowe?). „To jest na pewno skomplikowane w obsłudze, nie podołamy” (sprawdźmy to wspólnie). „Nie potrzebujemy tego. Obecne narzędzia nam wystarczają” (wszystko można ulepszyć). „To chyba nie jest bezpieczne” (my już wiemy, że to nieprawda).

Jeśli i Twoja wiedza jest zgodna z ww. komentarzami, to znaczy, że warto wziąć udział w naszym szkoleniu. Spotkajmy się!

Szkolenie będzie prowadzone przez doświadczonych praktyków w dziedzinie cloud computing. Wsparcia know-how udzielą nam także eksperci firmy Microsoft. Zapraszamy w środę 25 czerwca 2014 roku o godz. 10.00 do Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce, ul. Korczaka 73, Sala nr 28.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona do 20 osób, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapewniamy poczęstunek, materiały szkoleniowe oraz indywidualne konsultacje z ekspertami i praktykami.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt z Katarzyną Koźlicką-Sauleniene – tel.: 887 092 994, e-mail: k.kozlicka@kres.org

Program do pobrania

Plakat do pobrania