Szkolenie „RODO w NGO” w Szydłowcu – 12 lipca

Organizatorzy: Burmistrz Szydłowca, Pan Artur Ludew oraz Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, wraz z partnerem -Szydłowieckim Forum Gospodarczym, zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz JST na bezpłatne szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych:

„RODO w NGO”,

organizowane  w ramach projektu „Inkubacja i wsparcie ekonomii społecznej w subregionie radomskim” współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Celem szkolenia będzie przybliżenie sektorowi pozarządowemu oraz JST z terenu gminy Szydłowiec informacji dotyczących zmian oraz odpowiedniego do nich przygotowania w odniesieniu do nowych przepisów z zakresu ochrony danych osobowych w związku z wejściem w życie 25 maja b.r. Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Na spotkaniu będą poruszane m.in. zagadnienia: 

prawne przesłanki przetwarzania danych,  analiza ryzyka i środki bezpieczeństwa, obowiązek informacyjny wobec osoby, której dane dotyczą, prowadzenie rejestru czynności przetwarzania danych, prawa osoby, której dane dotyczą, postępowanie z naruszeniami bezpieczeństwa danych.

Data Szkolenia: 12.07.2018 roku

Miejsce: Zamek – sala kinowa, ul. Sowińskiego 2, 26-500 Szydłowiec

Godzina: od 11.00 – 15.00

Oficjalne zaproszenie w załączniku TU

Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 10 lipca 2018 roku, na adres e-mail: beata.ciecka@szydlowiec.pl