,

Dotacje mOWES krok po kroku – zapraszamy na bezpłatny webinar

Nasz cel na najbliższe miesiące? 121 nowych miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych na terenie podregionu radomskiego! Plan ambitny, ale mamy do tego solidne podstawy i konkretne narzędzia. Organizacja spełniająca wszystkie kryteria, może uzyskać – w startującym już za kilka dni Konkursie – nawet 620 tys. zł bezzwrotnej dotacji! Kto może uzyskać wsparcie? Na jakich zasadach? M.in. temu poświęcony będzie najbliższy webinar mOWES, który odbędzie się już we wtorek, 25 czerwca 2024 roku o godz. 11. Nie przegap szansy na rozwój swojej Organizacji!

Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – prowadzony przez Fundację Fundusz Współpracy – konsekwentnie od 2012 roku wspiera działania mające na celu tworzenie nowych miejsc pracy w podmiotach ekonomii społecznej. Na przestrzeni tych 12 lat, powstało ich ponad 440.

Nic tak wymiernie nie świadczy o rozwoju danego sektora w gospodarce, jak systematycznie zwiększająca się liczba zatrudnionych i coraz lepsze kwalifikacje pracowników – podkreślała na początku roku Justyna Jakubiak, kierowniczka projektów mOWES w Fundacji Fundusz Współpracy, zapowiadając rozpoczynający się, 2024 rok zupełnie nowym otwarciem w zakresie wsparcia ekonomii społecznej (więcej)

Czas zatem przejść do konkretów! Na pierwszy ogień – podregion radomski. Jak uzyskać nawet 620 tys. zł bezzwrotnej dotacji? Na jakich zasadach udzielane będzie wsparcie? Jakie organizacje są uprawnione do udziału w Konkursie? I najważniejsze – kiedy uruchomimy nabór?

Zapisz się już dziś na bezpłatny webinar mOWES i poznaj odpowiedź na te i wiele innych pytań!

Zapraszamy!